Co je Vlaseliér

Vlaseliér je pohodové kadeřnictví, kde je čas vyhrazen pouze pro Vás–nestane se, že se pracuje na více zákaznicích zároveň. Nabízím kadeřnické služby všech typů, od stříhání, barvení a zesvětlujících technik až po česání účesů. Na přání Vám po konzultaci vytvořím celkovou proměnu vlasů, což je pro mě vždy výzva.

Pracuji se značkami Cotril a Insight.

V ceně služeb je vždy zahrnuta konzultace, poradenství a pro zpříjemnění společně strávených chvil Vám uvařím kávu, čaj, nebo naliju sklenku vína.

A kdo se o Vás bude starat?

Jmenuji se Simona Hrubá. Vystudovala jsem umělěcko- průmyslovou školu a to obor průmyslový design. Poté jsem absolvovala na odborné škole obchodu a služeb ve Vizovicích a to obor kadeřník. Vlasy byly vždy mým koníčkem a proto jsem se rozhodla v tomto směru pokračovat. Hned po dokončení studia kadeřnice jsem pracovala v pár brněnských kadeřnictví, ale zjistila jsem, že mi tento styl práce nevyhovuje. V průběhu práce jsem absolvovala různé vzdělávací semináře a školení, v čemž pokračuji, protože aby byl kadeřník výborný, je zapotřebí se vzdělávat celý život. Již na začátku jsem měla jasnou představu o tom, jaké služby a jakým stylem bych chtěla poskytovat, aby to byl vždy zážitek jak pro Vás, tak pro mě. Proto jsem se rozhodla vytvořit vlastní vlasový ateliér – Vlaseliér, kde Vás moc ráda přivítám. Dále bych Vás ještě ráda pozvala na festival Prototyp, který se koná každý rok v Brně vždy v listopadu. Je to festival, který propojuje umění s technologiemi a určitě je na co se těšit. V rámci tohoto festivalu každoročně češu přehlídku, takže se můžete podívat i na mou extravagantnější práci.

21268184_1682337531777955_1882719787_o

Těším se na Vás ve Vlaselieru!
Simona